Olejki magnezowe Znajduje się 4 produktów

Zechsal olejek magnezowy jest najbardziej skoncentrowaną, płynną formą magnezu rozpuszczoną w wodzie. Nazywa się olejkiem magnezowym lub oliwą magnezową, ponieważ ma gładką, oleistą konsystencję. Jest to forma łatwo wchłaniana przez skórę, zapewniająca dystrybucję jonów magnezowych w obszarze stosowania, jak również w całym organizmie.

Aplikacje
• Ulga w bólach mięśni i stawów
• Likwidacja skurczy mięśniowych
• Walka z bezsennością
• Więcej energii, redukcja zmęczenia
• Dla mocnych kości, lepsze wchłanianie wapnia
• Ulga w bólach głowy i migrenach

Dawkowanie dla użytku miejscowego
Nacisnąć atomizer 3 do 5 razy i spryskaj powierzchnie skóry na wymaganym fragmencie ciała na przykład łydek, aby zapobiegać skurczom mięśni. Delikatnie rozprowadzić płyn po powierzchni skóry i wmasować. Pozostawić od 5 do 10 minut na skórze w celu wchłonięcia. Możesz następnie spłukać płyn, ale to nie jest konieczne. W niektórych przypadkach, na skórze może pozostać biały nalot soli, jako pozostałość po wchłonięciu magnezu. Biały nalot jest zupełnie nie szkodliwy i można go łatwo usunąć. Lekkie mrowienie i uczucie ciepła a czasem zaczerwienie skóry są normalnymi objawami i wskazują, że magnez jest wchłaniany. Aby przyzwyczaić swoje ciało się do korzystania z produktu, możesz wstępnie zwilżyć skórę przed nałożeniem olejku lub powoli zwiększać liczbę aerozoli, aż dojdziesz do wymaganej dawki. Dla optymalnej skuteczności, zaleca się używać olejku magnezowego Zechsal codziennie. Przecież nasz organizm nie wykształcił żadnych sposobów, aby zatrzymać magnez w sobie i utrzymać go na wysokim poziomie.

Dawkowanie dla użytku ogólnego
Nawet miejscowa aplikacja również zapewnia wchłanianie magnezu do całego ciała. Skóra na brzuchu i pod pachami to dwa idealne miejsca, na które można stosować olejek magnezowy Zechsal, nawet co wieczór przed pójściem do łóżka. Można to zrobić przy użyciu tej samej metody opisanej powyżej. Stosując regularnie olejek magnezowy Zechsal wiele osób doznaje znacznie spokojniejszego i głębszego snu

Uwaga:
Nasz olejek magnezowy jest również dostępny jako 'Sport spray', w poręcznej i wygodnej buteleczce, którą można zabrać na trening. Sport spray jest idealny do użytku tuż przed lub po ćwiczeniach sportowych i wysiłku fizycznym. Zechsal Sport Spray zapobiega skurczom, wzmacnia mięśnie i pozwala zachować elastyczność stawów.