Detox 1kg

Detox 1kg

Soda oczyszczona Zechsal. Najwyższej jakości wodorowęglan sodu do detoksykacji całego organizmu podczas kąpieli. Bez aluminium. 

Więcej szczegółów

Zechsal
Nowość
 
Opis produktu

Efekty:

  • Odkwasza organizm
  • Usuwa „śmieci” z organizmu
  • Wspomaga układ odpornościowy

Doskonałe połączenie z płatkami magnezowym do kąpieli Zechsal.  Wodorowęglan sodu (NaHCO3-) tworzy podstawowy bufor we krwi. To sprawia, że krew ma odczyn lekko zasadowy (pH 7,36), neutralizując kwaśne odpady. Wodorowęglan sodowy jest znany jako soda oczyszczona, dzięki swym właściwościom oczyszczającym, szczególnie w usuwaniu kwasów.

 

Liczne badania naukowe wykazały, że w miarę starzenia, ilość sodu we krwi spada. Dr. Lynda Frassetto wykazała, że znaczny spadek w zapasach wodorowęglanów zaczyna się średnio w wieku 40 lat. W tym wieku wiele osób zaczyna się uskarżać na zakwaszenie organizmu.

 

Dawkowanie i sposób użycia

Przez skórę

Użyj 200 gramów sody na kąpiel w wannie (80 do 100 litrów wody) i od 40 do 50 gramów na kąpiel stóp (około 4 litrów). Kąpiel powinna trwać co najmniej 20 minut.

W przypadku połączenia z kąpielą magnezową należy użyć połowę dawki, odpowiedni 100g i 20g.

 

Wskazówka: Najpierw wymieszaj płatki magnezowe z ciepłą wodą, następnie dodaj sodę. Jednoczesne dodanie magnezu i sody daje reakcję, w której mogą wystąpić pęcherzyki powietrza oraz zmniejszenie efektu.

 

Doustnie

Wymieszać 1,5 g (pół łyżeczki) w szklance wody lub wody z sokiem z cytryny. Pić 2 razy dziennie na czczo lub przed posiłkiem. Do zalecanej dawki należy dochodzić stopniowo.

 

Stosowanie sody jest ogólnie bezpieczne. Jednak duże dawki mogą powodować bóle głowy lub nudności. Długotrwałe stosowanie może być szkodliwe dla nerek i pęcherza moczowego. Nie używaj sody, jeśli jesteś na diecie niskosodowej lub (jednocześnie) z lekami takimi jak antybiotyki i leki zobojętniające. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Produkty Zechsal nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych konserwantów. Zechsal soda oczyszczona jest produkowana w warunkach GMP.

 

Skład: Natrii hydrogenocarbonas

 
Cechy
Link do produktu https://magvita.pl/platki-magnezowe/232-detox-1kg.html

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj

Menu