Peeling magnezowy 200ml

Peeling magnezowy 200ml

Najwyższe stężenie magnezu!!! Oryginalny Peeling Magnezowy (200ml) z kryształkami soli rewelacyjnie złuszcza naskórek, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, jednocześnie ją nawilżając oraz zapewniając lepsze wchłanianie kosmetyków. Z uwagi na obecność kryształków soli ułatwia i przyspiesza naturalny proces złuszczania naskórka.

Więcej szczegółów

Zechsal
Nowość
 
Opis produktu

GŁÓWNE ZALETY

  • Polecany szczególnie dla osób z dolegliwościami skórnymi
  • Oczyszcza, nawilża i poprawia ogólny stan skóry
  • Usuwa martwe komórki naskórka
  • Idealny w łagodzeniu dolegliwości skórnych np. łuszczycy, egzemy, trądziku
  • Łatwy w użyciu, nie traci właściwości szybkiego uzupełniania niedoborów magnezu
  • Najwyższe stężenie magnezu (38%)

 

Ponadto stosowanie żelu magnezowego z kryształkami soli morskiej jest korzystne w utrzymaniu prawidłowej funkcji układu mięśniowego, krwionośnego, kostnego i nerwowego. Przynosi ulgę w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego, także sportowego. Łagodzi bóle stawów, kręgosłupa, działa kojąco w chorobach reumatycznych i skurczach mięśni. Można stosować podczas nasilonej pracy umysłowej, w sytuacjach stresujących, wzmożonej pobudliwości nerwowej i zaburzeniach snu. Pomaga w łagodzeniu dolegliwości skórnych poprawiając ogólny stan skóry i skutecznie wspomagając walkę z łuszczycą i trądzikiem.

SPOSÓB UŻYCIA

Zechsal Peeling Żel Magnezowy należy stosować miejscowo na skórę. Rozprowadzić na powierzchni skóry i delikatnie wcierać, masując dłońmi. Wskazane jest, aby aplikować peeling żel na skórę raz dziennie. Jego aktywne, czasem drażniące działanie jest stymulujące. Po ok. 20 minutach lub wcześniej, usuń peeling z martwymi komórkami naskórka poprzez dokładnie zmycie wodą.

Działania niepożądane

Zechsal Peeling Żel Magnezowy powstał na bazie naturalnych substancji i nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych. Nie zaleca się stosowania peeling żelu na obszarach uszkodzonej skóry, poparzeniach, żylakach. W przypadku wystąpienia zaczerwienienia i silnego podrażnienia zmyć wodą i rozcieńczyć lub zaprzestać stosowania preparatu.

Skład: chlorek magnezu (38%), woda, hydroksypropylofosforan diskrobiowy (skrobia spożywcza), kryształki soli morskiej

 
Cechy
Link do produktu https://magvita.pl/zele-magnezowe/116-peeling-magnezowy-200ml.html

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj

Menu